Trvalost úspěchu
Trvalost úspěchu

410994_9546

Pokud jste některý den v rámci diety zhřešili, nevadí, pokračuje dnem, který je na řadě. Ztráta každého kilogramu vás nevědomky přinutí k tomu, abyste pokračovali v dietě podle návodu v této knížce. S každým ztraceným kilogramem se stáváte zdravější a cítíte se lépe. Tentokrát vyhrajete pro změnu vy! Život bude na vaší straně.

Zapamatujte si, že trvalý užitek a dobrý pocit z diety budete mít pouze v případě, že si dosaženou hmotnost udržíte. Pro dietu jste se rozhodli proto, abyste ztratili přebytečné kilogramy a zlepšily si fyzické a psychické zdraví. Toto dosáhnete pouze tehdy, pokud od základů změníte své návyky. Vyvážená strava a dostatek pohybu - jste plní energie, vždy v dobré náladě, a také přitažlivější. Je třeba si pouze dát nové cíle. Nechte si poradit a sami zjistíte, že vyznávat toto životní krédo se vyplatí.

Ještě následujících 90 dnů po ukončení diety konzumujte na snídani pouze ovoce, na oběd a večeři dodržujte čas stravování a správnou kombinaci potravin. Pokud během těchto dalších 90 dnů ještě shodíte 3 kg, došlo ke změně metabolismu. Snažte se, aby se rovnoměrná strava a tělesný pohyb staly vaším životním stylem. Dietu můžete opakovat nejdříve o 90 dnů po jejím skončení.